Oferta Narciarska

Nawigacja: Home / Oferta Narciarska

W dzisiejszych czasach, żeby dobrze się zaprezentować potencjalnym klientom, nie wystarczy dobry pomysł na wyjazd. Trzeba również pokazać co już się osiągnęło. Można to osiągnąć na różne sposoby, jednak najlepszym i najefektywniejszym jest pokazanie najefektowniejszych ujęć z poprzednich świetnie zorganizowanych imprez, gdzie wszyscy się świetnie bawili. W czasach, kiedy każdy ma aparat można powiedzieć, że zrobienie takich zdjęć to nic prostszego. Teoretycznie tak. Jednak wystarczy porównać efekt z ujęciami zaprezentowanymi poniżej i każdy, nawet najmniej zorientowany w tajnikach fotografii amator dostrzeże różnicę.

Co więcej... każdy uczestnik wyjazdu, otrzymując płytkę ze zdjęciami po powrocie częściej będzie go wspominał i przed kolejnym sezonem bez  zastanowienia wybierze jeszcze raz tych samych organizatorów!

Dlaczego ja? Od małego jestem związany z narciarstwem, wiele lat ścigam się w zawodach krajowych i mięzynarodowych, uczestniczyłem w wielu wyjazdach, więc wiem jak pokazać wyjazd w najefektowniejszy sposób. Lata doświadcznia w fotografii narciarskiej połączone ze świeżym spojrzeniem co roku owocuje coraz to nowymi pomysłami, które można obejrzeć w tym oto portfolio, w dziale "Fotografia sportowa".

W sezonie 2010/2011 współpracowałem w ten sposób z klubem RASCrepublic.

W ramach oferty proponuję pełną obsługę wyjazdów narciarskich, począwszy od zdjęć w trakcie jazdy na stoku, podczas odpoczynku i przy wieczornych imprezach. Moje porfolio jest dostępne na tej stronie, ale najpierw zachęcam do obejrzenia zajawki moich możliwości.

Jeśli organizujesz wyjazd sportowy, możesz liczyć na moją pracę bez wynagrodzenia! Jak? Skontaktuj się ze mną aby uzyskać szczegóły.

Fotografia sportowa:


Jazda wolna:


Ludzie na stoku:


Freeride i freestyle:


Imprezy:


I najbardziej zaawansowana fotografia!
Zdjęcia sekwencyjne.


Więcej zdjęć można obejrzeć w moim portfoli w dziale "Fotografia sportowa"

Zapraszam do współpracy!
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org